Elektrikli Battaniye Türkiye Resmi Satış Sitesi

Thermolex Elektrikli Battaniye Kullanımı

Elektrikli alt battaniye ile soğuk geceler sıcak, rahat ve huzurlu olsun. Thermolex tek ve çift kişilik elektrikli alt battaniye kullanımı kolaydır. Thermolex elektrikli alt battaniye yatak ile çarşaf arasına katlanma ve kırışma olmayacak şekilde düzgün olarak serilir. Battaniye fişi uygun bir prize takılır.

Battaniye kontrol panelinde bulunan sıcak konum seçilir. Battaniye veya yorgan üzerine serilir yaklaşık 30 dakika süre sonra yatak yeterli sıcaklığa ulaşır. Thermolex alt battaniye tek ve çift kişilik olarak tasarlanmıştır.

elektrikli-battaniye-uyku

Elektrikli alt battaniye sıcaklığı rahatsızlık vermediği gibi yatak içerisinde oluşan nem ve rutubet oluşumunu engeller. Tek kişilik ebatları 155×90, çift kişilik ebatları 160×120 olarak üretilmiştir. Ürünü kullanmadan önce kullanma talimatlarını mutlaka okuyunuz ve talimatlara uygun kullanınız.

Katlamayın, kırıştırmayın ve büzüştürmeyin. Sert darbeler yapmayın. İğne veya başka bir delici cisim batırmayın, kuru temizleme ve yıkama işlemleri yapmayınız. Su ile temas ederse kullanmayınız. 220 v 50 hz ve 80 watt’tır.

Sımsıcak Geceler İçin Elektrikli Alt Battaniye

Thermolex elektrikli alt battaniye ılık ve sıcak ısıtma sistemine ile dizayn edilmiştir. Kullanıcı tercihine göre ılık ve sıcak konumlarını kullanarak ısı ayarını sağlayabilirsiniz. Kolay kullanım için en alt ve en üstte kapalı konum bulunmaktadır. Kontrol panelinde bulunan kapalı konumlar kullanım için kolaylık sağlar iki yönde de açma ve kapama imkanı sunar. Sımsıcak bir gece için elektrikli battaniye size yeter. Elektrikli battaniye kullanmadan önce ürün ile beraber gelen kullanım klavuzunu mutlaka okuyunuz ve talimatlara uygun kullanınız. Ücretsiz kargo ve kapıda ödeme imkanı ile hemen şimdi sipariş verin ve mutlaka deneyin.


Etiketler:, , ,
Ürün Seçenekleri