Elektrikli Battaniye Türkiye Resmi Satış Sitesi

Thermolex Elektrikli Battaniye Özellikleri

Soğuk kış günlerinizi sımsıcak geçirmenizi sağlayacak thermolex çift kişilik elektrikli battaniye kaliteli malzemeden üretilmiştir. Thermolex elektrikli battaniye’nin izalasyonlu rezistansı Avrupadan ithal edilmiştir. Isıyı uzun süre muhafaza edebilir, yatakta sağladığı sıcaklık ile hastalıklara neden olan soğuk ve nemli havadan korur.

battaniye-paketiThermolex elektrikli battaniye soğuk kış gecelerinde içinizi ısıtacak en iyi yöntem olup soğuk algınlığı, romatizma, siyatik ve fiziksel tedavilerde doktorlar tarafından önerilen bir üründür. Zararlı madde içermemektedir.

Çalışma voltajı 220 volt olup çalışma frekansı 50 hz’dir. Çift kişilik thermolex elektrikli battaniye’nin ebatı 120×160, TSE belgelidir. Ürünü kullanmadan önce mutlaka kullanma kılavuzu dikkatlice okuyup, talimatlara uyunuz. Thermolex elektrikli battaniye yatak ile çarşaf arasında kullanılır. Katlı olarak kullanmayınız, yıkamayınız ve ütülemeyiniz.

Sımsıcak Geceler İçin Elektrikli Alt Battaniye

Thermolex elektrikli alt battaniye ılık ve sıcak ısıtma sistemine ile dizayn edilmiştir. Kullanıcı tercihine göre ılık ve sıcak konumlarını kullanarak ısı ayarını sağlayabilirsiniz. Kolay kullanım için en alt ve en üstte kapalı konum bulunmaktadır. Kontrol panelinde bulunan kapalı konumlar kullanım için kolaylık sağlar iki yönde de açma ve kapama imkanı sunar. Sımsıcak bir gece için elektrikli battaniye size yeter. Elektrikli battaniye kullanmadan önce ürün ile beraber gelen kullanım klavuzunu mutlaka okuyunuz ve talimatlara uygun kullanınız. Ücretsiz kargo ve kapıda ödeme imkanı ile hemen şimdi sipariş verin ve mutlaka deneyin.


Etiketler:, ,
Ürün Seçenekleri